IMPOWOODS x SKATESCHOOL.PL @BACK TO THE STREETS SKATE CONTEST 2015, LESZNO,PL Wy…

IMPOWOODS x SKATESCHOOL.PL @BACK TO THE STREETS SKATE CONTEST 2015, LESZNO,PL
Wybraliśmy się na te największe jak co roku w Polsce Zawody skate w składzie Łukasz (Fotograf) i Marcin (Organizator) plus spora gromadka znajomków młodszych i starszych z okolic Wrocławia, Kędzierzyna i Opola. W 2015 roku zawitali do Leszna Pro-skejterzy z 16 krajów, czyniąc z tej imprezy zawody europejskiej skali. Meksyk, Estonia, Szwecja, Francja, Czechy, Brazylia i wielu innych ludków przybyło poskakać ostro i powalczyć o tytułu (szczegóły na www.btts.pl). Poziom jazdy był taki, że w BEST TRIKU cieszyłem się,iż to nie mnie przypadło sędziować, bo takie dla przykładu poszły sztosy:
Omar Parraga – Double bs kickflip fs boardslide na poręczy przy 7-ce
Rici Tury – Nollie 360 flip boardslide na poręczy przy 7-ce
Tim Prozorov – 360 kickflip to noseslide na hubbie przy 7-ce

Co do atmosfery Imprezy, to kto nie był, tego dużo ominęło. W 2015 roku dopisała piękna pogoda i klimacik, zwłaszcza, że poziom Juniorów poniżej 16-go roku i Jam Sesji dla Dziewczyn poszedł znowu w górę. Coraz lepiej się ogląda naszych polskich dzieciaków i dziewczyny w akcji.Od strony Skateschool.pl chciałbym pogratulować @Eryk @Maciek @Dawid @Wiktoria startu w tak dużej Imprezie o skalii europejskiej. W mojej pamięci utkwi też na zawsze około 70 prób 360 kickflipa z 7 schodów w wykonaniu @Michał Mazurkiewicz w czasie nocnej sesji, gdzie kibicowało mu mnóstwo ekip z całej Polski i cała brygada lokalnej , leszczyńskiej armii skate Starzy Niezdolni. H5 dla ciebie ziom za upór i walkę.O to chodzi w desce, żeby nie poddać się po tylu strzałach i dalej probować, przy wsparciu kolegów robić to co się wymarzyło !
Wysoka piątka dla Organizatorów @Wojtek @Maciek z LSSE !
Do zobaczenia na Back To The Streets 2016 !
Poniżej krótki montażyk od ekipy Impowoods x skateschool.pl


'Back to the Streets 2015' skate trip, Leszno

Skateschool.pl x Impowoods @backtothestreets skate contest 2015, Leszno, PL. Skaters: Eryk, Marcin, Wiktoria, Michał. #impowoodstv